Únor 2013

Saga ako maly

26. února 2013 v 16:44 | NarutKa-Mel |  Sekai-ichi Hatsukoi

:D fakt cool ksichty :D

26. února 2013 v 16:44 | NarutKa-Mel |  Naruto
meli
anime-of-malvin.blog.cz
NarutKa-Mel
meli
NarutKa-Mel
od NarutKa-Mel
anime-of-malvin.blog.cz


Cicusky malilinkeee :)

20. února 2013 v 13:50 | NarutKa-Mel |  Zvieratká
2percciaccc


Magicka zahrada - hra

2. února 2013 v 13:51 | NarutKa-Mel |  hry
Svět víl potřebuje tvou pomoc: FantasyRama ti umožní vytvořit si svou vlastní magickou zahradu s kouzelnými bylinkami a bytostmi. Sbírej mocné elixíry a zachraň říši fantazie!
Fantazie lidí se vytrácí a spolu s ní i životní energie kdysi mocného stromu života. Ve hře FantasyRama se učíš od křehkých víl pěstovat kouzelné rostliny a bylinky a starat se o tajuplná lesní stvoření. Získej od nich ambrózii, bájný elixír života, a zachraň svět FantasyRama - svět zázraků, kde nic není nemožné!
Pěstuj kouzelné rostliny a bylinky
Andělský zvonek, motýlí orchidej a bezpočet dalších kouzelných bylinek a květin roste v zahradách vrbového lesíku nebo na louce měsíčního stínu. Pěstuj je, dodávej obyvatelům světa víl potravu a vrať stromu života jeho životní energii.
Pečuj o přátelské lesní bytosti
Po tisíciletí ovládaly víly ze světa FantasyRama lesní bytosti: ladné kudlanky, chlupaté medvědy poustevníky a draky štěstí. Tyto mírumilovné a krotké bytosti produkují drahocennou ambrózii, proto o ně dobře pečuj. Odměnou ti bude mocný elixír života.
Využij sílu magických elixírů
Mocné elixíry a esence posilují strom života, a tím i všechny obyvatele magické říše hry FantasyRama. Nauč se od moudrých víl vše o získávání drahocenné ambrózie. Využij moci třpytivého vílího prachu a sleduj, jak se tvé záhony a lesíky rozehrají všemi barvami!
Ponoř se do zázračného světa hry FantasyRama, žij v harmonii s přírodou a pečuj o svou bezplatnou virtuální magickou zahradu - stačí se jednoduše zaregistrovat a začít hrát online! Nech se okouzlit čarovným světem víl!
a toto su moje foto.moj dracik ako sa narodil :)))) a moja zatial zahrada.budem pridavat ako vyzera postupne ako sa rozrasta.